Close

Na prodej byt 2+kk s prostornou terasou Rezidence Park Hostivař

Exkluzivně nabízíme byt 2+kk o celkové rozloze cca 130 m² v pátém nadzemním podlaží novostavby domu z roku 2005 v projektu Rezidence Park Hostivař.

Popis bytu

Moderní a luxusně vybavený byt o velikosti 83 m² se skládá z obývacího pokoje s kuchyňským koutem, ložnice, koupelny s rohovou vanou, samostatného WC, komory a předsíně. K bytu patří velká terasa 47 m² s výhledem na přírodní areál Toulcův dvůr, balkon, zděný sklep a uzamčené garážové stání v suterénu domu.

« 1 z 3 »

Výhodná poloha

Rezidence Park Hostivař je bydlení na hranici přírodního parku Meandry Botiče, vedle bytového areálu najdete nákupní centrum Park Hostivař. Zastávka tramvaje je 300 m od domu, stanice metra A Strašnická je vzdálena 10 minut jízdy tramvají.

Pokud pojedete na prohlídku bytu autem, pak z Jižní spojky odbočíte směrem na Zahradní Město a Hostivař do Švehlovy ulice. Na světelné křižovatce před Parkem Hostivař odbočíte vpravo do ulice Práčská. Do Švehlovy ulice se lze snadno dostat také z ulice Průmyslové.

Další výhody bydlení v Rezidenci

24hodinová recepce a pult centralizované ochrany zajišťuje ochranu obyvatel celého komplexu. Exteriérové dveře jsou pancéřované a bezpečnost bytů je zajištěná také elektronickým zabezpečovacím zařízením s klávesnicí ve vstupní chodbě, ústřednou, magnetem na vstupních dveřích a prostorovým čidlem ve vstupní chodbě i ve všech obytných místnostech.

Topení je řešeno ve formě podlahových konvektorů. Interiér je dokonale vyladěný – kvalitní dřevěná eurookna a masivní trojvrstvé dřevěné podlahy ve všech obytných místnostech.

Občanskou vybavenost doplňuje hned několik mateřských i základních škol. Sportovci jistě ocení blízkost sportovního areálu, haly a zimního stadionu.

Financování

Koupi bytu lze financovat hypotečním úvěrem, s jehož vyřízením Vám pomohu. Cena bytu je 7.990.000 Kč.

Prohlídka

Prohlídka bytu je možná po dohodě kdykoliv.
Máte-li zájem o prohlídku tohoto bytu, kontaktujte mě prosím e-mailem jan.humhal@re-max.cz nebo telefonicky 733 73 72 73 pro rezervaci přesného času.