Close

Zajímá vás cena vaší nemovitosti?

Uvažujete o prodeji nemovitosti a rádi byste věděli, jaká je její tržní cena?

Získejte tržní odhad ceny vaší nemovitosti.

Služba je nabízena pro majitele zdarma.

Vytvořené odhady jsou velice přesné, protože mám k dispozici aktuální data o všech zrealizovaných transakcích přímo z Katastrálního úřadu a zároveň disponuji vlastními cenovými mapami nemovitostí, které prodali makléři RE/MAX, a to včetně informací o technickém stavu a parametrech nemovitostí včetně doby prodeje.

Odhad jsem schopen připravit pro byty a rodinné domy v Praze. Pro odhad nemovitostí ve Středočeském a Jihomoravském kraji (Brno) a v Jihlavě a okolí rád doporučím zkušené kolegy, kteří lépe znají místní podmínky.

Upozornění: Online odhad tržní ceny vám poskytne rámcový přehled, může však vykazovat nepřesnosti. Přesný odhad ceny je možné udělat po prohlídce nemovitosti, kdy můžeme posoudit klady, zápory a potenciál vaší nemovitosti. Ale i tak vám online odhad poskytne relevantní informace pro vaše rozhodování.

Kvůli špatně nastavené ceně přijdete o peníze!​​​​

Když nastavíte cenu moc nízko, tak prodáte sice rychle, ale za nižší cenu a připravíte se o peníze.

Je-li naopak cena moc vysoká, připravujete se v první řadě o to nejcennější, co máte (myslím Váš čas) a dále o peníze, které platíte za inzerci na realitních serverech.

Garance profesionála

Nejjednodušší a nejrychlejší cestou, jak zjistit hodnotu nemovitosti je obrátit se na zkušeného realitního makléře, znalce nebo odhadce, kteří se orientují na realitním trhu a umí prodávanou nemovitost správně ohodnotit. Pro rozhodnutí obrátit se na profesionála, mám několik argumentů:

zkušenost

Zatímco vy budete v tuto chvíli prodávat nebo odhadovat cenu asi poprvé, realitní makléř má za sebou desítky nebo stovky prodejů a tím také znalosti ohledně správného nastavení ceny.

informace

Makléři z velkých realitních sítí mají k dispozici informace o skutečných prodejních cenách. Znalost těchto dat a informace o vývoji cen jsou důležité, při správném nastavení ceny.

cena

V případě, že se rozhodnete prodat nemovitost přes RK, dostáváte srovnávací analýzu tržní ceny nemovitosti v rámci služeb RK. Běžná cena odhadu u jiných odhadců bývá v řádech tisíců Kč.

Chci odhad ceny