Uvažujete o prodeji nemovitosti a rádi byste věděli, jaká je její tržní cena?
Získejte tržní odhad ceny vaší nemovitosti.
Služba je nabízena pro majitele zdarma.

Vytvořené odhady jsou velice přesné, protože mám k dispozici aktuální data o všech zrealizovaných transakcích přímo z Katastrálního úřadu a zároveň disponuji vlastními cenovými mapami nemovitostí, které prodali makléři RE/MAX, a to včetně informací o technickém stavu a parametrech nemovitostí včetně doby prodeje.

Odhad jsem schopen připravit pro byty a rodinné domy v Praze. Pro odhad nemovitostí ve Středočeském a Jihomoravském kraji (Brno) a v Jihlavě a okolí rád doporučím zkušené kolegy, kteří lépe znají místní podmínky.

Upozornění: Online odhad tržní ceny vám poskytne rámcový přehled, může však vykazovat nepřesnosti. Přesný odhad ceny je možné udělat po prohlídce nemovitosti, kdy můžeme posoudit klady, zápory a potenciál vaší nemovitosti. Ale i tak vám online odhad poskytne relevantní informace pro vaše rozhodování.

Služba je nabízena pro majitele zdarma.
chci odhad zdarma

Proč je důležitá správně nastavená prodejní cena?

Kvůli špatně nastavené ceně přijdete o peníze!
Když nastavíte cenu moc nízko, tak prodáte sice rychle, ale za nižší cenu a připravíte se o peníze.
Je-li naopak cena moc vysoká, připravujete se v první řadě o to nejcennější, co máte (myslím Váš čas) a dále o peníze, které platíte za inzerci na realitních serverech.

Proč se obrátit na odborníka?

Nejjednodušší a nejrychlejší cestou, jak zjistit hodnotu nemovitosti je obrátit se na zkušeného realitního makléře, znalce nebo odhadce, kteří se orientují na realitním trhu a umí prodávanou nemovitost správně ohodnotit. Pro rozhodnutí obrátit se na profesionála, mám několik argumentů:

zkušenost

Zatímco vy budete v tuto chvíli prodávat nebo odhadovat cenu asi poprvé, realitní makléř má za sebou desítky nebo stovky prodejů a tím také znalosti ohledně správného nastavení ceny.

informace

Myslím tím informace o skutečných prodejních cenách, které mají makléři z velkých realitních sítí k dispozici. Údaje o přesných prodejních cenách nemovitostí jsou pro ně důležité, při správném nastavení ceny. Dále mají informace o vývoji cen, což je při posuzování ceny také podstatné.

cena

V případě, že se rozhodnete prodat nemovitost přes RK, dostáváte srovnávací analýzu tržní ceny nemovitosti v rámci služeb RK. (V případě, že se obrátíte na odhadce nemovitostí nebo soudního znalce, počítejte s cenou odhadu v řádech tisíců Kč.)

Získejte tržní odhad ceny vaší nemovitosti.
chci odhad zdarma