Close

Prodej bytu 2+1 s balkonem, garáží a sklepem Praha 8 Libeň

Aktuální nabídka koupě bytu v osmé pražské části Libeň je umístěna ve třetím patře ze čtyř panelového domu po zdařilé rekonstrukci. Byt v osobním vlastnictví disponuje rozlohou 60 m² o dispozici 2+1 a balkon, plus navíc vlastní sklepní jednotku (2,3 m²) a  samostatnou garáž (20 m²).

Rekonstrukce

Dům prošel kompletní rekonstrukcí střechy, fasády, oken (plastová), balkonů, vstupních dveří včetně schránek, nové jsou také rozvody vody. Hodnota energetické náročnosti domu (PENB) na hodnotě C. Byt samotný má rekonstruované bytové jádro, položené plovoucí podlahy v ložnici a kuchyni, v obývacím pokoji lino a v ostatních prostorách dlažbu.

Klidná lokalita

Výhodou bytu je klidná a tichá lokalita s dobrou dostupností centra a perfektní možností parkování. Praktické umístění s kompletní občanskou vybaveností, množstvím zeleně (park PP Prosecké skály je za domem), navíc s výbornou dostupností MHD – autobusem 3 minuty na metro B Palmovka nebo 4 minuty na metro C Prosek.

Adresa:
Praha 8 Libeň, ulice Pod Bání

Financování

Koupi bytu lze financovat hypotečním úvěrem, s jehož vyřízením Vám pomohu.

Prohlídka bytu

Prohlídky bytu jsou možné ve dnech otevřených dveří a to ve čtvrtek 25. 1. a v úterý 30. 1. 2018.

Máte-li zájem o prohlídku tohoto bytu v uvedených dnech, kontaktujte mě prosím e-mailem jan.humhal@re-max.cz nebo telefonicky 733 73 72 73 pro rezervaci přesného času.

Byt bude prodán nejvýhodnější nabídce.