Close

Prodej bytu 2+kk v osobním vlastnictví 51 m² | Praha 8 – Libeň

Nabízím ke koupi byt 2+kk o velikosti 50,77 m² v pěší dostupnosti stanic metra Palmovka a Invalidovna. Byt v osobním vlastnictví je situován ve 4. nadzemním podlaží úsporného skeletového domu z roku 2006.

Okna bytu jsou orientována na severovýchod do klidného vnitrobloku. Byt je aktuálně upraven na prostorný 1+kk a zahrnuje obývací pokoj s kuchyňským koutem, koupelnu s WC a předsíň. Přidáním příčky je možné znovu získat samostatnou ložnici.

Vybavení bytu

Moderní byt nabízím vybavený kuchyňskou linkou s vestavěnými spotřebiči – elektrická trouba, sklokeramická varná deska a myčka nádobí, volně stojící kombinovaná chladnička a vrchem plněná pračka. V předsíni je zabudovaná prostorná šatní skříň. V koupelně je sprchový kout.

Dům s výtahem je v perfektním stavu, společenství vlastníků jednotek (SVJ) se o dům pečlivě stará, aktuálně nejsou plánovány žádné opravy ani investice. Majitelé bytů mají k dispozici společnou udržovanou zahradu.

Výhodná lokalita

Poloha domu nabízí pohodlnou pěší dostupnost na MHD, kompletní občanskou vybavenost (školka, školy, obchody, lékaři).

Adresa:
Praha 8 – Libeň, ulice Na kopečku

Financování

Koupi bytu lze financovat hypotečním úvěrem, s jehož vyřízením Vám pomohu.
Cena bytové jednotky je 4 290 000 Kč.

Prohlídka bytu

Prohlídky bytu jsou možné v rámci dne otevřených dveří a to ve čtvrtek 10. 5. 2018.

Máte-li zájem o prohlídku tohoto bytu v uvedený den, kontaktujte mě prosím e-mailem jan.humhal@re-max.cz nebo telefonicky 733 73 72 73 pro rezervaci přesného času.