Close

Prodej bytu 2+kk v osobním vlastnictví 50 m²| Praha 2 – Vinohrady

Na atraktivní adrese mám pro zájemce o bydlení v centru Prahy na prodej krásný byt 2+kk v osobním vlastnictví. Dobrou volbou je koupě bytu rovněž jako investiční záměr.

Pečlivě udržovaný cihlový dům stojí na Vinohradské ulici, byt v 6. nadzemním podlaží je však orientován do klidnější ulice Sázavská. Dům má nový výtah a nová dřevěná EURO okna, v přízemí domu jsou nové sklepní kóje. K bytu náleží prostorná sklepní kóje o rozměrech 3,2 m x 1,8 m.

Vinohradská 2+kk

3D plánek

Byt o rozloze 50 m² má vybavený kuchyňský kout – vestavěná chladnička, varná deska, odsavač par, trouba a myčka nádobí. Vytápění a ohřev vody zajišťuje moderní plynový kotel. V ložnici je k dispozici velká a prostorná vestavěná skříň. V bytě jsou položeny dřevěné parkety v pokojích a dlažba v koupelně.

Byt má velice nízké náklady na provoz: fond oprav jen 249 Kč, rychlý kabelový internet pouze 40 Kč měsíčně.

Strategické místo k bydlení

Největší výhodou bytu je perfektní dostupnost MHD: metro Náměstí míru, Muzeum, Jiřího z Poděbrad a I.P. Pavlova, stanice tramvaje Vinohradská tržnice je před domem. K odpočinku oceníte blízkost Riegrových sadů – jsou vzdálené 5 minut chůze.

Zvu vás na prohlídku

Osobní prohlídky bytu jsou možné v úterý 6. 11. a v neděli 11. 11. 2018.

Máte-li zájem o prohlídku v uvedených dnech, kontaktujte mě prosím ideálně e-mailem na jan.humhal@re-max.cz nebo na telefonním čísle 733 73 72 73 pro rezervaci přesného času.

Cena bytu je 5 490 000 Kč. Prodávající si vyhrazuje právo vybrat kupujícího na základě jím zvolených kritérií.