Close

Pronájem bytu 2+1 v osobním vlastnictví 60 m² | Praha 1 – Nové Město

Kompletně zařízený byt 2+1 v centru Prahy o rozloze 59,5 m². Byt je nekuřácký a pro zájemce je připraven k okamžitému nastěhování.

Pronajímaný byt prošel kompletní rekonstrukcí. Prostorný obývací pokoj je orientovaný do ulice Ostrovní, ložnice má okna do klidného vnitrobloku. Součástí je kuchyň, koupelna se sprchovým koutem, samostatné WC a komora. Na podlahách jsou parkety a dlažba. K bytu patří sklepní kóje o velikosti 3 m².

Dům je čistý, perfektně udržovaný s novým výtahem.

Bydlení v centru Prahy

Byt se nachází ve třetím patře činžovního domu v centru Prahy na ulici Masarykovo nábřeží, situovaného vedle Národního divadla.

Lokalita s veškerou občanskou vybaveností a skvělou dopravní dostupností MHD (stanice metra Národní třída 465 m, tramvajová zastávka Národní divadlo v ulici Národní nebo přímo Masarykovo nábřeží linka 17).

Cena a podmínky pronájmu

Cena pronájmu je 25.000 Kč + záloha na služby 3.000 Kč + náklady na elektrickou energii (záloha cca 800 Kč podle spotřeby) měsíčně. Vratná jistota (kauce) činí 25.000 Kč.

Odměna realitní kanceláři je jeden měsíční nájem + DPH.

Pronajímající si vyhrazuje právo vybrat nájemce na základě jím zvolených kritérií.

Pokud máte o pronájem bytu v centru Prahy zájem, kontaktujte mě na jan.humhal@re-max.cz nebo na telefonním čísle 733 73 72 73.