Pan makléř vždy reagoval na každý náš dotaz a nikdy nebyl problém s ním cokoli probrat. Za mě velká spokojenost.

Dana Nedvědová
Prodej bytu 3+1 ulice Novodvorská, Praha 4

Prodej byl rychlý, bezproblémový, přístup profesionální. Jsem nadšená.

Lucie Kotelenská
Prodej bytu 2+kk v ulici Dalmatská, Úvaly u Prahy

Výborná spolupráce. Vždy ochotně a obratem reagoval na veškeré podněty. Velmi profesionální přístup na vysoké úrovni. Velmi dobrá odborná pomoc.

Ing. Arch. David Sopouch
Prodej bytu 2+kk v ulici Komunardů, Praha 7

S panem Humhalem máme opakovaně vynikající zkušenosti, jak v případě koupě, tak i prodeje nemovitosti. Vždy jsem ocenili jeho maximální ochotu, flexibilitu a výbornou orientaci v oboru realit.

Josef Tomeš
Prodej bytu 3+1/2L v Praze 6 u metra Bořislavka

Rád bych touto cestou poděkoval panu Janu Humhalovi za zprostředkování prodeje mého bytu. Od prvního setkání vystupoval jako skutečný profesionál. Vždy byl ochotný, přesný, všechny kroky prodeje měl dokonale připraveny a spolehlivě je realizoval. Oceňoval jsem i to, že jsem byl o všem podrobně informován. Jeho služby vřele doporučuji.

Pavel Kučera

Výborná příprava a cenové mapování lokality, výtečné jednání s prodávajícím i kupujícím, krásná fotoprezentace i pomoc v zimním období při opakovaných prohlídkách domu s kupujícími. Spolehlivost při složitém jednání i odhad možností dobrého prodeje. Byla jsem velmi spokojená a v případě dalšího využití služeb Re/maxu se obrátím určitě na pana Humhala.

Jiřina Kašlíková

Úžasný, spolehlivý a velmi ochotný makléř, který dělal věci i nad rámec svých smluvních povinností! Měl mou plnou důvěru a nezklamal. Ještě jednou touto cestou děkuji a přeji hodně úspěchů s dalšími klienty.

Štěpánka Jasenská Hodnocení: 5/5 na Facebooku

Tímto bych chtěl ocenit práci pana makléře Humhala. Pan Humhal skutečně rozumí svému oboru a dokázal zodpovědět veškeré mé dotazy týkající se samotných nemovitostí i postupu při prodeji. Zároveň je proklientsky orientovaný – velice ochotný, spolehlivý, proaktivní, efektivní při organizování prohlídek. Je vidět, že jeho cílem je oboustranná spokojenost při prodeji nemovitosti – tedy jak na straně kupujíciho, tak i prodávajícího. Vřele doporučuji využití jeho služeb.

Pavel Pyszko Hodnocení: 5/5 na Facebooku

Bezproblémový průběh koupě bytu.

Daniel Bartošek

Profesionální přístup, seriózní vystupování, odborník na svém místě. 100% spokojenost.

Martin Palivec

Individuální přístup, odborné konzultace, výborná znalost trhu, dodržení domluvených podmínek.
Koupě domu naplnila má očekávání, proto jsem se rozhodl prodat původní nemovitost prostřednictvím pana Humhala.

Michal Kubát

Mohu jen doporučit, pan Humhal byl vždy ochotný a koupě proběhla bez problémů.

Hana Vrbatová

Velmi vstřícné, příjemné jednání, ochota, milý přístup.

Jaroslav Spáčil

Naprostá spokojenost se službami pana Humhala při prodeji bytu. Odvedl profesionální práci. Mohu doporučit každému.

Hana Štechová

Profesionální, klidný přístup k zadání, příjemné plnění do vyřešení zakázky, spolehlivost, předvídatelnost tj. znalost v oboru, slušné vystupování.

Zuzana Hladká

Velice profesionální jednání, vstřícný, obětavý, ochotný. Veškeré služby na vysoké úrovni.
S realitním makléřem veliká spokojenost.

Zuzana Šídová

Realitní makléř pan Jan Humhal jednal a působil velmi profesionálně, klidně, byl trpělivý a všechny záležitosti týkající se prodeje mého bytu vyřídil. Vždy rychle odpovídal na všechny mé sms zprávy, e-maily a telefonáty. Byla jsem s ním velmi spokojená a prodej bytu proběhl dobře. Po předchozí velmi špatné zkušenosti s jiným realitním makléřem z jiné realitní kanceláře, pro mě bylo setkání s panem Humhalem z Remaxu velmi uklidňující a příjemné. Moc mi při prodeji bytu pomohl.

Kristýna Kocová

Ráda bych touto cestou poděkovala makléři, panu Humhalovi, za jeho skvělou práci. Prodej mého domu byl rychlý a perfektní, nejen díky atraktivní prezentaci nemovitosti na internetu, ale především díky jeho profesionálnímu a aktivnímu přístupu ke klientům. Poskytl naprosto komplexní služby, a to dokonce včetně daňového přiznání.
Hledáte-li makléře, který Vaši nemovitost prodá rychle a za dobrou cenu, mohu Vám pana Humhala vřele doporučit.

Lenka Jiráňová

Služby pana Humhala byly na vysoké profesionální úrovni, s jeho prací jsem byl velice spokojen.

Otakar Trtík

Pan Humhal je velmi příjemný a dobře se s ním jedná. Byla jsem s ním velmi spokojená.

Miloslava Nováková

Před nějakým časem jsem se rozhodla přestěhovat se blíže k mé rodině na Prahu 6. Potřebovala jsem prodat stávající byt v Praze 11 na Chodově a rychle najít byt nový. Od bratra jsem dostala doporučení na makléře Jana Humhala. Poprosila jsem bratra, aby domluvil schůzku a představil nás. Bratr byl velice spokojen s tím, jak mu Honza poradil s výběrem nájemníků při pronájmu jeho bytu v Komořanech.

Udělala jsem dobře, že jsem si nechala poradit. Celý prodej probíhal profesionálně, Honza mi zajistil všechny potřebné informace, bezvadně zpracoval veškerou smluvní dokumentaci a vysvětlil všechny právní aspekty týkající se prodeje mého bytu. Kvalitně zpracovaná prezentace nakonec vedla k rychlému prodeji bytu za cenu o 100.000 Kč vyšší, než jsem očekávala.

Spolupráce byla velmi příjemná, přátelská a vstřícná. Po prodeji mi Honza navíc pomohl i s přiznáním k dani z nabytí nemovitých věcí, zajistil kompletní vyplnění včetně všech příloh a odevzdal ho na finančním úřadě. V případě potřeby se na něj opět s důvěrou obrátím.

Markéta Váchová
vachovam@chello.cz

Spolehlivost, flexibilita a zkušenosti v oboru, toto vidím jako největší přednosti pana Humhala. Při každé další příležitosti se určitě znovu obrátím přímo na něj.

Ondřej Straširybka

Ač k realitním kancelářím nemám příliš velkou důvěru, makléř pan Humhal si mě naprosto získal. Jeho přístup byl profesionální, lidský, vstřícný, milý, chápající, trpělivý, tolerantní a ochotný a naprosto se trefil do mé představy o podnájemci. Po ukončení současného nájmu nebudu absolutně váhat se na něho okamžitě opět obrátit.

Eva Havelková